Zbuloni produktet e Delta

Zbuloni botën magjepsëse dhe të gjithanshme të Delta! Produkte cilësore dhe me cmime te pa konkurueshme

katalogu-gjeneral-delta

Ide frymëzuese

Produktet tona nuk janë thjesht të bukura për t'u parë, por me të vërtetë e bëjnë jetën më të lehtë dhe më të rehatshme.

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar

Kontaktoni showroomin tuaj me te afert për një ambjent më të mirë dhe komod nesër.

PLLAKA

Per ata që dashurojnë pllakat ka gjithmonë shumë hapësira për të përmbushur çdo kërkesë pasi dizajnet janë të pafundme.

Veshje

Shtrim

Veshje / Shtrim

TUALET

Produkte mjaft cilësore për tualete të bukura, komode, dhe të qëndrueshme që sigurojnë jetëgjatsi dhe mirëqënie për gjithë secilin.

Pileta

Vaska

Hidrosanitare

Mishelator

Aksesor

Kabina

Bolier

Kaseta

PARKET/LAMINAT

Transformoni shtëpinë apo biznesin tuaj me laminatin më cilësor që do të gjeni në gamën e produkteve qe ofron Delta. Koleksioni ynë i laminateve permbush çdo kerkesë në dizajn, cilësi dhe cmim.

Laminat

Parket

WELLNES

Lundroni në produktet Wellnes për të gjetur oazin tuaj të komfortit dhe relaksit. Ne delta do të gjeni gjithçka që ju nevojitet.

Steam/Hammam

Sauna

SPA

SOBA ME PELET

Peleti është një nga format më të mira për t’u ngrohur gjatë dimrit! Delta ju mundeson soba me pelet të cilat janë mjaft të pastra dhe kanë efiçencë të lartë në ngrohje.